Kartemiz; temizlik ve ilaçlama firması 2000 yılından günümüze temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Büyüme yolunda atılan adımlardan biri olan  ilaçlama hizmeti için, Karabağlar belediyesinden alınan gsm 3 ruhsatına , İzmir il sağlık müdürlüğünden alınan halk sağlığı alanında haşerelere karşı ilaç uygulaması izin belgesine ve mesul müdürlük belgesine sahip olarak yoluna devam etmektedir.

Katremiz temizlik ve ilaçlama profesyonel ekibi ile temizlik, haşere ile mücadele ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Ziraat mühendisleri yönetimi altındaki kadrosu ve profesyonel temizlik ekibi ile mutlak kalitedeki ürün ve hizmeti müşteri memnuniyetine sunmaktadır.

Kartemiz Temizlik sektöründe ve ilaçlama sektöründe, lider firma olarak yoluna devam etmektedir.
Misyonumuzu; en iyiyi sunmak , devamlı kılmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olarak belirledik. Bu hedef için amatör ruh , profesyonel hizmet  ve maksimum kalite anlayışını benimsedik.
1O  yılda misyonumuzu yerine getirerek bölgesel  lider olduk . Bu misyonu  gerçekleştirmemizdeki  katkılarınızdan dolayı siz değerli müşterilerimize ve çalışanlarımıza,
TEŞEKKÜR EDİYORUZ